Odchudzanie - Lublin

Zapraszamy na nowy program kompleksowego odchudzania w Lublinie - schudnij z Olimpią
kobieta odchudza się na bieżni - siłownia w Lublinie

Masz nadwagę?

Nadwaga to problem, z którym boryka się coraz większa rzesza Polaków. W naszym kraju zawrotnie rośnie liczba otyłych dzieci w szkole podstawowej, a w przypadku młodzieży ilość ta wcale nie maleje. Wśród osób dorosłych problem z nadliczbowymi kilogramami zmniejsza się, a wręcz przeciwnie – znacznie wzrasta.
Nadwaga to nie tylko gorszy wygląd, ale także spore zagrożenie dla zdrowia fizycznego i psychicznego. Nadmiar kilogramów wpływa m.in. na stan układu krwionośnego, serce, układ pokarmowy i choroby z nim związane. Osoby z otyłością są zagrożone m.in. cukrzycą, miażdżycą, udarem czy zawałem. Ponadto nadmiar kilogramów sprawia, że pogarsza się samopoczucie. Otyli ludzie czują się mniej atrakcyjni i gorsi. Często pojawia się u nich także problem z depresją.

Dietetyk + trener = skuteczny program odchudzający

Aby zmniejszyć ryzyko powstania chorób, poprawić swój wygląd i samopoczucie należy zrobić wszystko, aby zrzucić zbędne kilogramy. Jednakże proces odchudzania musi być dokładnie zaplanowany i przeprowadzony. Dlatego jeśli jesteś z Lublina lub okolic rozpocznij odchudzanie z naszą siłownią. W naszej ofercie znajdziesz wszystko, co konieczne do skutecznego zrzucenia kilogramów.
W procesie utraty wagi bardzo ważna jest dobrze zbilansowana dieta. Skorzystaj z usług dietetyka który dostosuje sposób odżywiania do twoich indywidualnych potrzeb. Nie wybieraj diety samodzielnie na chybił trafił, ponieważ może ona Ci zaszkodzić. Prawidłowe odchudzanie musi być oparte na zdrowym i pełnowartościowym pożywieniu.
Odchudzanie nie uda się jednak bez odpowiedniej dawki ruchu. Dlatego zachęcamy do skorzystania z kuracji odchudzającej w oparciu o specjalnie przygotowane programy treningowe. Korzystając z wiedzy i doświadczenia naszych trenerów personalnych masz duże szanse na szybkie i skuteczne odchudzanie w mieście Lublin.

Zabiegi odchudzające, masaż, cellulit – Lublin

Poza ćwiczeniami przydatne są także specjalne zabiegi odchudzające, które są wykonywane w naszym centrum treningowym Lublin. Jednym z najskuteczniejszych z nich jest masaż odchudzający. Dzięki niemu znacznie szybciej uzyskasz zgrabną sylwetkę, a Twoja skóra zyska elastyczność i piękny wygląd. Masaż pomaga także zmniejszyć widoczny cellulit. Pod naciskiem sprawnych dłoni masażysty, mięśnie odprężają się a skóra zyskuje swoją dawną jędrność i gładkość.
Jeśli masz nadwagę koniecznie pamiętaj, że sama zmiana diety na niewiele się zda. Podobnie jest z ćwiczeniami. Aktywność ruchowa jest bardzo ważna, ale bez odpowiedniego żywienia niewiele pomoże. Łącząc dobrze dobraną dietę, z planem treningowym ułożonym przez naszego trenera personalnego i zabiegami odchudzającymi szybko i pewnie stracisz nadliczbowe kilogramy. Przy okazji zyskasz też zdrowie, wzmocnisz odporność i zyskasz doskonały humor.

Kiedy już stracisz nadliczbowe kilogramy, nie możesz spocząć na laurach, ponieważ bardzo szybko może pojawić się efekt jo-jo. Bardzo ważne jest, abyś zachował na dłużej stosowane podczas odchudzania zasady. Zdrowa, pełnowartościowa, bogata w warzywa i owoce dieta i systematyczne ćwiczenia pozwolą Ci na utrzymanie prawidłowej wagi przez kolejne dni, miesiące i lata.

Program odchudzający Olimpia Fitness Club

Teraz i Ty możesz zrzucić zbędne kilogramy, pozbyć się nadwagi i stracić zbędne centymetry. Odmień swoje życie na lepsze z Programem odchudzającym Olimpia Fitness Club

Dla kogo stworzyliśmy naszą ofertę?

  • mieszkańców Lublina którzy chcieliby schudnąć
  • osób, które podejmowały różne próby trwałej utraty wagi bez powodzenia
  • ludzi doświadczających nawracającego efektu jojo
  • dla wszystkich, którzy raz na zawsze chcą obrać zdrowy styl życia i schudnąć

Kompleksowy progam Lubelskiego odchudzani zawiera:

  • karnet na siłownię OPEN
  • indywidualnie dopasowany plan żywieniowy
  • indywidualny program treningowy
  •  8 lub 12 treningów personalnych
  • badanie składu masy ciała
  • wielką dawkę motywacji w atmosferze osób mających ten sam cel

Każdy pakiet jest ważny miesiąc czasu od dnia zakupu.

Sprawdź nasz program. Zadzwoń  723 537 702 lub napisz do nas na Facebooku

Efekty naszych podopiecznych po odchudzaniu

efekto odchudzania w Lublinie aż 35kg!
efekt odchudzania w Lublinie -36kg!
młoda mama schudła po ciąży
program odchudzający od grubasa do pakera
mężczyzna schudł i zbudował mięśnie
kobieta schudła, efekt przed i po
porównanie przed i po odchudzaniu - kobieta
on pokazał jak schudnąc i przypakować, schudł 17kg

Akceptujemy karty:

MultiSport Lublin
FitFlex Lublin
BeActive Lublin

Udostępnij to!

Będziemy wdzięczni jak powiesz innym że istniejemy ;)