Odchudzanie - Lublin

Zapraszamy na nowy program kompleksowego odchudzania w Lublinie - schudnij z Olimpią
kobieta odchudza się na bieżni - siłownia w Lublinie

Masz nadwagę?

Nadwaga to problem, z którym boryka się coraz większa rzesza Polaków. W naszym kraju zawrotnie rośnie liczba otyłych dzieci w szkole podstawowej, a w przypadku młodzieży ilość ta wcale nie maleje. Wśród osób dorosłych problem z nadliczbowymi kilogramami zmniejsza się, a wręcz przeciwnie – znacznie wzrasta.
Nadwaga to nie tylko gorszy wygląd, ale także spore zagrożenie dla zdrowia fizycznego i psychicznego. Nadmiar kilogramów wpływa m.in. na stan układu krwionośnego, serce, układ pokarmowy i choroby z nim związane. Osoby z otyłością są zagrożone m.in. cukrzycą, miażdżycą, udarem czy zawałem. Ponadto nadmiar kilogramów sprawia, że pogarsza się samopoczucie. Otyli ludzie czują się mniej atrakcyjni i gorsi. Często pojawia się u nich także problem z depresją.

Dietetyk + trener = skuteczny program odchudzający

Aby zmniejszyć ryzyko powstania chorób, poprawić swój wygląd i samopoczucie należy zrobić wszystko, aby zrzucić zbędne kilogramy. Jednakże proces odchudzania musi być dokładnie zaplanowany i przeprowadzony. Dlatego jeśli jesteś z Lublina lub okolic rozpocznij odchudzanie z naszą siłownią. W naszej ofercie znajdziesz wszystko, co konieczne do skutecznego zrzucenia kilogramów.
W procesie utraty wagi bardzo ważna jest dobrze zbilansowana dieta. Skorzystaj z usług dietetyka który dostosuje sposób odżywiania do twoich indywidualnych potrzeb. Nie wybieraj diety samodzielnie na chybił trafił, ponieważ może ona Ci zaszkodzić. Prawidłowe odchudzanie musi być oparte na zdrowym i pełnowartościowym pożywieniu.
Odchudzanie nie uda się jednak bez odpowiedniej dawki ruchu. Dlatego zachęcamy do skorzystania z kuracji odchudzającej w oparciu o specjalnie przygotowane programy treningowe. Korzystając z wiedzy i doświadczenia naszych trenerów personalnych masz duże szanse na szybkie i skuteczne odchudzanie w mieście Lublin.

Zabiegi odchudzające, masaż, cellulit – Lublin

Poza ćwiczeniami przydatne są także specjalne zabiegi odchudzające, które są wykonywane w naszym centrum treningowym Lublin. Jednym z najskuteczniejszych z nich jest masaż odchudzający. Dzięki niemu znacznie szybciej uzyskasz zgrabną sylwetkę, a Twoja skóra zyska elastyczność i piękny wygląd. Masaż pomaga także zmniejszyć widoczny cellulit. Pod naciskiem sprawnych dłoni masażysty, mięśnie odprężają się a skóra zyskuje swoją dawną jędrność i gładkość.
Jeśli masz nadwagę koniecznie pamiętaj, że sama zmiana diety na niewiele się zda. Podobnie jest z ćwiczeniami. Aktywność ruchowa jest bardzo ważna, ale bez odpowiedniego żywienia niewiele pomoże. Łącząc dobrze dobraną dietę, z planem treningowym ułożonym przez naszego trenera personalnego i zabiegami odchudzającymi szybko i pewnie stracisz nadliczbowe kilogramy. Przy okazji zyskasz też zdrowie, wzmocnisz odporność i zyskasz doskonały humor.

Kiedy już stracisz nadliczbowe kilogramy, nie możesz spocząć na laurach, ponieważ bardzo szybko może pojawić się efekt jo-jo. Bardzo ważne jest, abyś zachował na dłużej stosowane podczas odchudzania zasady. Zdrowa, pełnowartościowa, bogata w warzywa i owoce dieta i systematyczne ćwiczenia pozwolą Ci na utrzymanie prawidłowej wagi przez kolejne dni, miesiące i lata.

Program odchudzający Olimpia Fitness Club

Teraz i Ty możesz zrzucić zbędne kilogramy, pozbyć się nadwagi i stracić zbędne centymetry. Odmień swoje życie na lepsze z Programem odchudzającym Olimpia Fitness Club

Dla kogo stworzyliśmy naszą ofertę?

  • mieszkańców Lublina którzy chcieliby schudnąć
  • osób, które podejmowały różne próby trwałej utraty wagi bez powodzenia
  • ludzi doświadczających nawracającego efektu jojo
  • dla wszystkich, którzy raz na zawsze chcą obrać zdrowy styl życia i schudnąć

Kompleksowy progam Lubelskiego odchudzani zawiera:

  • karnet na siłownię OPEN
  • indywidualnie dopasowany plan żywieniowy
  • indywidualny program treningowy
  •  8 lub 12 treningów personalnych
  • badanie składu masy ciała
  • wielką dawkę motywacji w atmosferze osób mających ten sam cel

Każdy pakiet jest ważny miesiąc czasu od dnia zakupu.

Sprawdź nasz program. Zadzwoń  535-278-026 lub napisz do nas na Facebooku

Efekty naszych podopiecznych po odchudzaniu

efekto odchudzania w Lublinie aż 35kg!
efekt odchudzania w Lublinie -36kg!
młoda mama schudła po ciąży
program odchudzający od grubasa do pakera
mężczyzna schudł i zbudował mięśnie
kobieta schudła, efekt przed i po
porównanie przed i po odchudzaniu - kobieta
on pokazał jak schudnąc i przypakować, schudł 17kg

Akceptujemy karty:

MultiSport Lublin
FitFlex Lublin
BeActive Lublin

Udostępnij to!

Będziemy wdzięczni jak powiesz innym że istniejemy ;)