Sala cardio i siłownia

Siłownia to miejsce, gdzie można powiększyć swoją masę mięśniową, zrzucić zbędne kilogramy, zyskać wspaniałą sylwetkę lub pozbyć się znienawidzonego cellulitu. Warto jednak pamiętać, że jest to także miejsce, w którym dzięki specjalnie dobranym ćwiczeniom można poprawić wydolność swojego organizmu, poprawić pracę serca i płuc, wzmocnić odporność i przede wszystkim poprawić sobie humor. Na siłowni dostępne są także programy treningowe. Na Olimpii dostępny jest specjalny program, idealny na odchudzanie w Lublinie.

Odwiedzając naszą siłownię możesz skorzystać zarówno ze specjalistycznego sprzętu, który pozwoli Ci rozbudować tkankę mięśniową, jak i z urządzeń ogólnorozwojowych przeznaczonych do ćwiczeń wymagających mniejszego wysiłku, a równocześnie wzmacniających kondycję.

Zachęcamy do korzystania z naszej bazy treningowej samodzielnie lub w porozumieniu z wybranym przez siebie trenerem personalnym. Dzięki systematycznym treningom możesz zyskać szczupłą sylwetkę, odpowiednio wzmocnioną tkankę mięśniową oraz dobre samopoczucie.

Przyjdź do nas sam lub zabierz ze sobą przyjaciół. Z pewnością spędzicie tu przyjemnie i aktywnie czas na siłownia Lublin.

Akceptujemy karty:

MultiSport Lublin
FitFlex Lublin
BeActive Lublin

Udostępnij to!

Będziemy wdzięczni jak powiesz innym że istniejemy ;)