Mnóstwo osób stara się obecnie poprawić swój wygląd – zrzucić zbędne kilogramy, nabrać masy mięśniowej, wysmuklić sylwetkę itp. W związku z tym część decyduje się po prostu rozpocząć treningi w domu, a inni udają się na siłownię. Wśród nich są i tacy, którzy wybierają trening z profesjonalistą. I oni mają rację! Dlaczego najlepiej wybrać trening na siłowni z trenerem personalnym?

Jest kilka powodów, dla których warto zdecydować się na wsparcie personalnego trenera! Przede wszystkim:
1. To profesjonalista, który doskonale zna się na swojej branży. Oceni punkt wyjściowy, w jakim się znajdujemy i będzie umiał dobrać odpowiednie ćwiczenia do konkretnego przypadku – możliwości, potrzeb oraz celu, jaki chcemy osiągnąć.
2. Trener personalny rozplanuje ćwiczenia na cały okres współpracy – dzięki czemu osiągnięcie wymarzonych rezultatów stanie się łatwiejsze.
3. Trener będzie czuwał nad przebiegiem treningu, by był on skuteczny i bezpieczny. Będzie sprawdzał, czy poprawnie wykonujemy wszystkie ćwiczenia.
4. Trener odpowiednio zmotywuje swoich podopiecznych – dzięki niemu nie ma czasu na obijanie się i mimo trudności wierzymy, że nam się uda dopiąć celu.
5. Trener czuwa nie tylko nad przebiegiem treningu, ale również dba o to, by jego podopieczni właściwie się odżywiali, wspierając tym samym organizm w okresie treningowym. Dzieli się wiedzą na temat tego, co robić, by zmniejszyć bóle mięśni po ćwiczeniach, mieć więcej energii, poprawnie się zrelaksować itp.
Nie są to oczywiście wszystkie zalety ćwiczeń z trenerem personalnym. Jego wynajęcie wiele osób uważa za zbędny wydatek, tymczasem ćwiczenia prowadzone w sposób nieprzemyślany, chaotyczny, niewłaściwy, mogą nie tylko doprowadzić do powstania jakichś kontuzji i urazów, ale również spowolnić proces rzeźbienia ciała. Po pewnym czasie trener staje się również przyjacielem, który wspiera na treningach i po nich – w dodatku z rzetelną wiedzą, którą przekazuje innym.

ZAPRASZAMY NA TRENINGI PERSONALNE. Możliwość umówienia się przez nasz fp, oraz telefonicznie tel:  535278026

Udostępnij to!

Będziemy wdzięczni jak powiesz innym że istniejemy ;)