Trener personalny Lublin

Trening personalny w Lublinie - trenuj przy wsparciu i pod okiem profesjonalistów

Masz dość nudnych zajęć grupowych i treningów na siłowni, potrzebujesz czegoś nowego?

Mamy coś czego nigdy nie próbowałeś. Trening funkcjonalny jest nowym trendem w nowoczesnym podejściu do treningu, zarówno w fitnessie jak i w treningu personalnym. Podstawową zasadą, która rządzi budową treningu funkcjonalnego to wielostawowość ćwiczeń oraz funkcjonalność ćwiczeń, czyli ich użyteczność w ruchach życia codziennego. Dzięki wykorzystaniu takich przyrządów jak bosu, trx, kettlebels, sandbag nie dopadnie cię nuda.

Pierwsze ćwiczenia na siłowni z trenerem personalnym

Chcesz zacząć ćwiczyć na siłowni? Aby osiągnąć swoją wizję idealnej sylwetki? Jednak nie wiesz jak się do tego zabrać lub boisz się o kontuzję? Nie możesz się zniechęcać! Wiemy, że pierwsze ćwiczenia w Fitness Clubie nie dla każdego są proste!

Czy trener personalny w Lublinie to dobry pomysł?

Oferujemy Ci profesjonalną pomoc Twojego indywidualnego trenera. Wprowadzi Cię w tajniki dobierania i wykonywania ćwiczeń specjalnie dopasowanych dla osiągnięcia Twojego celu bez kontuzji. Pomoże Ci dopasować suplementy oraz Twój zdrowy jadłospis do trybu dnia. Jednym z naszych trenerów jest Michał. Przeczytacie o nim na stronie http://trenerlublin.pl

TEL 723-537-702

Akceptujemy karty:

MultiSport Lublin
FitFlex Lublin
BeActive Lublin

Udostępnij to!

Będziemy wdzięczni jak powiesz innym że istniejemy ;)